مشاوره خرید

یخ ساز حبه ای

درباره یخ ساز حبه ای


یخ ساز حبه ای یکی از انواع دستگاه های یخ سازی است که توسط گروه دکامایا تولید و در بازار عرضه میگردد.با استفاده از یخ ساز حبه ای قادر خواهید بود یخ های حبه ای را در مقیاس و حجم بالایی تولید نمایید و با توجه به مدل انتخابی روزانه بین 150 تا 300 کیلوگرم یخ از آن برداشت نمایید .
استفاده از یخ ساز حبه ای در محیط های خانگی و یا فروشگاهی و محیط های صنعتی مرسوم است .حتی در خانه هایی که یخچال یخ ساز یز موجود است ، از یخ ساز به منظور تولید یخ استفاده میگردد .علاوه بر این در برخی فروشگاه ها نظیر رستوران ها و کافی شاپ ها استفاده از یخ ساز حبه ای بسیار متداول است .زیرا علاوه بر تولید حجم بالای یخ ، یخ هایی که توسط یخ ساز حبه ای تولید میگردند ، دارای عمر بیشتری نسیبت به یخ های معمولی هستند و مدت طولانی تری نوشیدنی را خنک نگاه میدارند.لذا بسیاری از فروشندگان و صاحبان اینگونه کسب و کارها تمایل بسیار زیادی برای خرید یخ ساز حبه ای از خود نشان میدهند.

یخ ساز حبه ای - dekamaya.com

به دنبال افزایش قیمت انرژی و آب ، بسیاری از افراد به دنبال کاهش هزینه های تمام شده خود هستند .لذا در محیط خانه و یا فروشگاه ها ، استفاده از یخ ساز حبه ای ، روشی مقرون به صرفه و اقتصادی است .زیرا در برخی از مدل های یخ ساز حبه ای ، با در نظر نیازسنجی کاربر ، تنها زمانی نسبت به تولید یخ اقدام میکنند که کاربر بدان احتیاج داشته باشد .بنابراین انرژی کمتری مورد استفاده قرار میگیرد.در نتیجه هزینه تمام شده کاهش پیدا میکند.

نحوه عملکرد یخ ساز حبه ای

دستگاه یخ ساز حبه ای دارای یک مخزن بزرگ است که یخ پس از تولید ، در آن نگهداری میگردد و بسته به ظرفیت آن ، به انواع دستگاه یخ ساز حبه ای 50 کیلوگرمی ، یخ ساز حبه ای 100 کیلوگرمی ، یخ ساز حبه ای 200 کیلوگرمی ، یخ ساز حبه ای 250 کیلوگرمی ، یخ ساز حبه ای 300 کیلوگرمی ، یخ ساز حبه ای 400 کیلوگرمی ، یخ ساز حبه ای 500 کیلوگرمی و یخ ساز حبه ای 600 کیلوگرمی تقسیم بندی میشوند.این مخزن پس از پر شدن توسط یخ بشکل موقت خاموش شده و در حالت آماده به کار قرار میگیرد و پس از برداشت یخ ، مجددا شروع به کار کرده و یخ کسر شده را جبران میکند.

دستگاه یخ ساز حبه ای ، یکی از انواع دستگاه های یخ ساز است


برای خرید و استعلام قیمت دستگاه یخ ساز میتوانید:

انواع یخ ساز حبه ای

دستگاه های یخ ساز حبه ای با ظرفیت های مختلف و متنوعی در بازار عرضه می گردند. به بیان دیگر، این تجهیزات از ظرفیت 10 کیلوگرم تا ظرفیت 1000 کیلوگرم تولی یخ در روز، طراحی و تولید می شوند. بنابر این یک معیار برای دسته بندی انواع یخ ساز حبه ای، دسته بندی بر اساس ظرفیت تولیدی یخ آن ها است، که در این بخش به معرفی انواع یخ ساز حبه ای بر اساس ظریفیت می پردازیم:

دستگاه یخساز حبه ای 50 کیلویی:

یخساز حبه ای با ظرفیت 50 کیلویی، پرفروش ترین و پرتقاضا ترین مدل انواع یخساز حبه ای به شمار می رود. ابعاد و اندازه این دستگاه بسیار مناسب و در انواع کاربری های کافی شاپی، رستورانی و آبمیوه فروشی ها استفاده می شود و به راحتی در فضای این مشاغل جای می گیرد. یخ ساز حبه ای 50 کیلویی توانایی این را دارد که در هر 24 ساعت، به میزان 50 کیلوگرم یخ مکعبی (حبه ای) تولید کند.

امکان استفاده از این دستگاه در مناطق گرم و خشک و اقلیم های گرم و مرطوب، ابعاد مناسب، فرآیند تولید یخ با کیفیت، طول عمر بالا و … همه و همه از جمله ویژگی ها و خواصی هستند که سبب محبوب شدن یخساز های با ظرفیت 50 کیلوگرم در بین افراد شده است.

یخ ساز حبه ای 50 کیلویی - دکامایا
یخ ساز حبه ای 100 کیلویی - دکامایا

دستگاه یخ ساز حبه ای 100 کیلویی:

دستگاه یخ ساز حبه ای 100 کیلویی یکی دیگر از مدل های رایج و پر طرفدار انواع یخ ساز محسوب می شود. مکانیزم و کارکرد این ظرفیت هم شبیه به مدل یخ ساز حبه ای 50 کیلوگرمی است. با این تفاوت که با توجه به ظرفیت بیشتر این دستگاه، ابعاد تجهیزات این دستگاه، بزرگ تر از مدل های 50 کیلوگرمی است. طراحی ظرفیت های بالای این دستگاه ‌ها به شکلی است که با افزایش ظرفیت، دو عدد چرخ ترمزدار و دو عدد پایه متحرک برای راحتی در جا به جایی آن، تعبیه می شود.

به تمام ویژگی های این دستگاه های 100 کیلویی ، تابلو های برق قدرتمند، کندانسور های تمام مس، کارکرد تمام اتوماتیک، شیر برقی و … را هم اضافه کنید. انواع یخساز های صنعتی دارای سیستم تبرید فوق العاده ای می باشند. به گونه ای که حتی اگر آبی با دمای مثبت 15 درجه هم به دستگاه وارد شود، به راحتی قابلیت تبدیل آن به یخ وجود دارد.

دستگاه یخساز حبه ای 200 کیلویی:

دستگاه یخساز حبه ای 200 کیلوگرمی، توانایی تولید 200 کیلوگرم یخ مکعبی شکل حبه ‌ای را در شبانه روز دارد. نکته‌ مثبتی که تمامی مدل های یخ ساز حبه ای دارند، قابلیت اتصال آن به برق تک فاز شهری است. برخلاف دستگاه های یخ ساز قالبی که حتما باید به برق 3 فاز متصل شوند. جنس بدنه این دستگاه ها هم مشابه با مدل های دیگر است، اما در توان کندانسور و کمپرسور با یکدیگر متفاوتند. مثلاَ توان کمپرسور یخ ساز 100 کیلویی، برابر 1.5 اسب بخار می باشد. با توجه به ظرفیت بیشتر مدل یخساز حبه ای 200 کیلویی، از کمپرسوری با توانایی 2 اسب بخار در آن ها استفاده می شود.

ویژگی های یخ ساز حبه ای چیست ؟

ویژگی های یخ ساز حبه ای بسته به نوع خانگی و یا صنعتی بودن آن متفاوت است. اما ویژگی هایی عمومی در این ماشین های صنعتی پرکاربرد وجود دارد که به شرح موارد زیر در اینجا بیان می شود.

ویژگی های یخ ساز حبه ای:

* مدیریت آسان

* سهولت و آسانی در شست و شوی بدنه دستگاه

* ساخت بدنه داخلی دستگاه یخ ساز از جنس ABS

* مصرف بهینه انرژی و صرفه جویی در مصرف انرژی

* راندمان و کارایی بالا

* ساختار ضد زنگ بدنه برای جلوگیری از مشکلات پوسیدگی و زنگ زدگی  

* دارا بودن محافظت اتوماتیک در بعضی مدل ها

* ظاهر شکیل و زیبا که آن ها را در رستوران ها، کافه ها و … قابل استفاده کرده است

* مجهز به فیلتر آب بدون نیاز به تعویض (مادام العمر)

* سهولت و راحتی در مدیریت دستگاه بدون نیاز به نیروی کار زیاد

* ظرفیت بالاو مناسب تولید یخ

ویژگی های یخ ساز حبه ای - dekamaya.com

* دوام و مقاومت بالایی دارند

* این دستگاه ها توان و قدرت عالی را در تامین و تولید یخ دارند

* عملکرد این ماشین عالی و بی صدا است

* یخ را به صورت حبه‌ای، مرتب و برش ‌های یکسان و برابر، بهداشتی و با کیفیت به وجود می آورد.

* دارای عملکرد و سرعت بالایی هستند.

* می توان گفت یخ ساز حبه ‌ای دستگاهی هوشمند است، چرا که با پر شدن مخزن، این دستگاه به صورت خودکار، به فرآیند تولید یخ پایان می ‌دهد.

اشکال یخ تولید شده در یخ ساز حبه ای

یکی از شکل های رایج در یخ که توسط دستگاه یخ حبه ای ساخته میشود ، مکعب است .یخ مکعبی در دستگاه یخ ساز حبه ای به شکلی مشابه روش سنتی تولید میگردد که با توجه به ساختار آن ، زمان ذوب شدن آن پس از تولید مشخص خواهد شد .تفاوت دستگاه یخ ساز حبه ای با ساخت یخ بشکل سنتی ، در حجم تولید یخ و کیفیت یخ ساخته شده است .

انواع یخ ساز حبه ای

یخ ساز ها از نظر کارایی و میزان مصرف به انواع یخ ساز مکعبی ، یخ ساز پودری و یخ ساز پولکی تقسیم بندی میشوند که هر کدام بنابر نوع یخی که تولید میکنند در کسب و کارهای مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند.

قطعات تشکیل دهنده یخ ساز حبه ای

بدنه خارجی یخ ساز حبه ای: بدنه دستگاه یخ ساز حبه ای تولید توسط گروه تولیدی دکامایا از جنس استیل بوده که این امر موجب میشود زنگ زدگی در بدنه دستگاه به صفر برسد و تا عمر مفید دستگاه تا سالیان متمادی تضمین گردد.بر روی بدنه و در قسمت پایین دستگاه ، شیارهایی به منظور ایجاد جریان هوا برای کنترل گرم شدن هوا به منظور هوادهی قطعاتی مانند موتور و کندانسور تعبیه شده است.این شیارها موجب میشوند که گرمای هوای تولیدی توسط موتور و کندانسور به بیرون هدایت شوند.
بدنه داخلی یخ ساز حبه ای : بدنه داخلی دستگاه یخ ساز حبه ای از جنس abs بوده که مطابق با بخشنامه های وزترت بهداشت است که موجب کاهش آلودگی داخلی دستگاه میگردد و امکان آلوده شدن مخزن یخ ساز را به صفر رسانده است .علاوه بر این جنس abs کاملا عایق بوده و قابل شستشو است .عایق بودن بدنه داخلی دستگاه موجب میگردد که سرمای داخلی مخزن به بیرون نفوذ نکرده و مصرف دستگاه به حداقل برسد.این موضوع باعث کاهش فعالیت کمپرسور و کندانسور شده و طول عمر این قطعات را افزایش میدهد.

اتصالات به آب شهری : در یخ ساز حبه ای تولید شده توسط گروه صنعتی دکامایا ، امکان اتصال به آب و لوله کشی شهری فراهم است .استفاده از این نوع از یخ ساز ها در محیط هایی چون کافی شاپ ،رستوران ، هتل ، آبمیوه فروشی ها و … متداول است .نحوه عملکرد در دستگاه یخ ساز حبه ای بصورت اتوماتیک است .لازم است تا برای اتصالات داخلی دستگاه از مواد با کیفیتی استفاده شود تا به مرور زمان موجب نشتی آب نشده و منجر به خرابی دستگاه نگردد.

یخ ساز حبه ای - dekamaya.com

کندانسور : کندانسور نوعی مبدل حرارتی است که وظیفه انتقال بخار آب درون سیستم به هوا و یا آب را بر عهده دارد.دلیل این امر سرد شدن این گاز و رسیدن به نقطعه میعان است تا گاز به مایع تبدیل گردد.به عبارتی دیگر کندانسور ، گاز در جریان درون سیستم را به حدی سرد میکند که تبدیل به مایع گردد.
کمپرسور : کمپرسور یکی از قطعات لازم و حیاتی است که در دس

یخ ساز حبه ای

نگاه های برودتی مورد استفاده قرار میگیرد و عمل سرد سازی را انجام میدهد.ایندستگاه وظیفه سرد سازی دستگاه با استفاده از به گردش دراوردن گاز سرد درون سیستم را بر عهده دارد.
عایق : به منظور بالا بردن راندمان کاری دستگاه های برودتی ، لازم است تا مبادله انرژی و دما از داخل به بیرون دستگاه به حداقل برسد .این موضوع موجب هدر رفت انرژی و افزایش میزان مصرف انرژی میگردد.بدین منظور لازم است در ساخت یخ ساز حبه ای از الکتروموتور هایی استفاده نمود که از کیفیت ساخت بالایی برخوردارند.
ترموستات : ترموستات قطعه ای است که دما را تنظیم میکند و در دستگاه های گرمایشی و یا برودتی بکار میرود.سیستم عملکردی در ترموستات بشکل کاملا اتوماتیک است
مخزن تولید یخ : مخزن یا قالب تولید یخ درون بدنه دستگاه تعبیه شده و وظیفه آن نگهداری آب از نقطه ورودی تا محل انجماد است .این مخزن با استفاده از لوله هایی به شبکه آب شهری متصل میگردد و جنس آن از استیل است.

یخ ساز حبه ای خانگی

یک نوع پرکابرد از یخ ساز ها، یخساز حبه ای خانگی است. سایز انواع یخساز خانگی به طور معمول با توجه به دو عامل زیر، ظریف و کوچک می باشد:

 

* یخساز های خانگی به طور معمول با دایره‌ محدودی از مصرف کنندگان ارتباط دارد (مصارف خانگی). به همین دلیل نیاز به تولید در ظرفیت های صنعتی و زیاد ندارد.

* یخساز حبه ای خانگی معمولا در اکثر مواقع در آشپزخانه ها جانمایی می شود. یعنی به احتمال زیاد یا روی سطوح کابینت و اوپن و یا در درون کابینت ها و کمدها گذاشته می شود. بنابراین طراحی ابعادی یخساز خانگی بایستی محدود و ظریف باشد.

نکته‌ جالب دیگر در مورد یخساز حبه ای خانگی، عدم نیاز این دستگاه به لوله کشی برای آب شهری است. در واقع مخزن این دستگاه ‌ها به شکل دستی از آب پر می شوند و به تولید یخ می پردازند. بنابراین بابت استفاده از این دستگاه در جایی که آب لوله کشی شهری ندارند، استرسی نداشته باشید. با توجه به ظرفیت محدود و پایین، پر کردن دستی این مدل تجهیزات طولی نخواهد کشید.

یخساز حبه ای خانگی - dekamaya.com

کاربرد یخ ساز حبه ای چیست ؟

کاربرد یخ ساز حبه ای شاید به گستردگی مدل های پولکی و قالبی نباشد. ولی این نوع یخ ساز برای کاربرد های تشریفاتی و مصارف خانگی، بهترین انتخاب خواهد بود. برخی از موارد کاربرد این تجهیزات عبارت اند از:

* کاربری های نوشیدنی ( کافی شاپ ها، آبمیوه فروشی ها و… )

* غذاخوری ها ( کاربری های آشپزخانه های تهیه غذا، رستورانی و فست فود )

* مراسمات و فضاهای تشریفات ( تالارهای پذیرایی، هتل ها و … )

* مصارف خانگی

نکات مهم در انتخاب و خرید یک یخ ساز حبه ای

پیش از هر چیزی ، در زمان اقدام به خرید دستگاه یخ ساز حبه ای به سازنده و استاندارد بودن دستگاه توجه داشته باشید زیرا این دستگاه به دلیل حساسیت مهندسی و ساخت آن و سیستم پیچیده تبرید ، ممکن است برایتان ناکارامد باشد .دستگاه یخ ساز حبه ای با مکانیزم عملکرد خود موجب ساخت یخ حبه ای بهداشتی میگردد که در در مصارف خانگی یا آبیمیوه فروشی و رستوران ها مورد استفاده قرار میگیرد.در یخساز حبه ای به دلیل اینکه اب پیش از یخ زدم ، تسویه میشود ، حبه های یخ شفافیت بالایی دارند.

کیفیت ساخت
کیفیت ساخت کلی ترین موردی است که هر کصرف کننده ای به دنبال آن است و اصولا حر اول در تجربه استفاده از هر محصولی مربوط به کیفیت ساخت آن است .در حقیقت در صورتیکه اجزای داخلی یک دستگاه یخ ساز حبه ای ، دارای کیفیت باشد ، عمر مفید آن نیز افزایش خواهد یافت و به ندرت به مشکل و خرابی بر خواهد خورد .به عنوان مثال یکی از استاندارهایی که در ساخت یخ ساز حبه ای رعایت میگردد ، استفاده از فلزات ضد زنگ و استیل است که در دستگاه های یخ ساز تولیدی توسط گروه دکامایا بدان توجه میگردد و در برخی از تولید کنندگان بدان توجه نمیشود.این امر به دلیل ارتباط دائمی دستگاه با رطوبت ، موجب زنگ زدگی بدنه دستگاه شده که عمر مفید آن را کاهش میدهد.همچنین استفاده از پمپ های ضد رسوب موجب میشود رسوبات آب در فرایند تولید یخ در پمپ رسوب نکرده و عمر دستگاه یخ ساز حبه ای را کاهش ندهد.

مصرف انرژی
همانطور که میدانید ، انرژی و میزان مصرف آن و به دنبال آن هزینه تمام شده برای تولید یخ یکی از موارد مهمی است که افراد بدان توجه میکنند.لذا استفاده از انرژی با سطح کیفی A و بازدهی بالا جزو ویژگی دستگاه یخ ساز حبه ای تولید توسط گروه دکامایا است .این مهم با استفاده از موتور با کیفیت و با قدرت با بازدهی بالا و یا استفاده از قطعاتی چون کمپرسور با کیفیت امکان پذیر است .علاوه بر این از دیگر مواردی که منجر به کاهش میزان مصرف دستگاه میشوند میتوان به عدم کارکرد دستگاه در زمان پر بودن مخزن اشاره نمود.بدین معنی که در زمانی که مخزن دستگاه یخ ساز حبه ای ، از یخ انباشته بود ، دستگاه به حالت استند بای در آمده که این موضوع موجب میشود میزان مصرف انرژی توسط دستگاه تا 70 درصد کاهش داشته باشد .

اتوماتیک بودن دستگاه
روش کارکرد دستگاه یخ ساز حبه ای که توسط گروه تولیدی دکامایا تولید و عرضه میگردند به صورتی است که کاملا اتوماتیک بوده و نیازی به دخالت دست ندارد.بدین معنی که برای بهره برداری از دستگاه ، تنها کافی است دستگاه را به برق و سیستم آبرسانی متصل نموده و از یخ تولید توسط آن استفاده نمایید .دستگاه یخ ساز پس از پر نمودن مخزن یخ ، بشکل اتوماتیک خاموش شده و سیستم عملکرد آن ، به حالت تعلیق در میاید .همچنین یخ های تولید شده و انباشته شده درون مخزن تا زمان استفاده درون مخزن ، از آب شدن مصون خواهند ماند و این یک مزیت مهم در محصول و یخ های تولیدی توسط دستگاه یخ ساز حبه ای میباشد .در زمانی که کاربر از دستگاه یخ برداشت نماید ، دستگاه مجددا شروع به کار کرده و تا زمانی که مخزن پر شود ، نسبت به تولید یخ و جایگزینی با یخ های تازه تولید شده ادامه خواهد داد.

گارانتی معتبر و ارائه خدمات پس از فروش
کلیه دستگاه های تولید یتوسط گروه تولیدی دکامایا دارای گارانتی معتبر و ضمانت نامه بوده و این ضمانت نامه بدون هیچ قید و شرطی در اختیار کاربر قرار خواهد گرفت.علاوه بر این میتوانید از خدمات پس از فروش دستگاه یخ ساز حبه ای استفاده نموده و در صورت بروز مشکل ، از تخصص تیم فنی کارشناسان ما بهره مند گردید .

محاسبه میزان یخ مورد نیاز

با توجه به ظرفیت تولید یخ توسط دستگاه یخ ساز حبه ای که رقمی بین 50 تا 600 کیلوگرم است ، لازم است تا میزان استفاده روزانه خود در روز را تخمین زده تا بتوانید انتخاب هدفداری به منظور خرید دستگاه یخ ساز داشته باشید.به عنوان مثال در صورتیکه صاحب کسب و کاری مانند رستوران یا ّمیوه فروشی هستند ، به میزان یخی مابین 250 تا 600 کیلوگرم در روز اختیاج دارید و در صورتیکه شرکتی کوچک دارید و یا برای مصارف خانگی از یخ ساز حبه ای استفاده میکنید ، یخ ساز حبه ای با ظرفیت تولید یخ 50 کیلوگرمی برایتان کفایت میکند.در صورتیکه صاحب کسب و کار هستید و از میزان یخ مورد نیاز خود آگاهی ندارید ، میتوانید برای تخمین میزان یخ مورد نیاز روزانه خود ، از تعداد کیسه های یخی که تا پیش از این خریداری میکرده اید کمک بگیرید . یا تعداد دفعاتی که آب یخساز خود را در روز پر میکرده اید و مجموع این میزان آب را محاسبه نموده و حجم تولیدی یخ توسط دستگاه یخ ساز حبه ای را بنا بر نیاز خود خریداری نمایید .

قیمت یخ ساز حبه ای

تعیین محدوده قیمت دستگاه یخ ساز حبه ای با توجه به قطعات به کار رفته در بدنه دستگاه و کیفیت این قطعات بستگی دارد .علاوه بر این بسته با اینکه ظرفیت تولیدی یخ در یخ ساز حبه چند کیلوگرم است ، موتور و کمپرسور مطلوب خود را میطلبد که در میزان هزینه تمام شده تفاوت ایجد میکند.علاوه بر این ابعاد دستگاه یخ ساز حبه ای ، میزان متریال بکار رفته در آن نظیر استیل بدنه نیز در تعیین قیمت نهایی دستگاه تاثیر گذار است .همچنین کیفیت مواد بکار رفته در دستگاه مانند اینکه بدنه دستگاه از فلز ضد زنگ طراحی شده باشد و یا در ساخت آن از فلز های متفرقه استفاده شده باشد در قیمت نهایی دستگاه تاثیر میگذارد.برخورداری از گارانتی معتبر و توانایی ارائه ضمانت نامه از دیگر موراد موثر در قیمت تمام شده محصول است.

عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه یخ ساز حبه ای

عوامل تاثیر گذار در قیمت دستگاه یخ ساز حبه ای نسبتا زیادند که در این بخش به معرفی برخی از آن ها می پردازیم:

* ابعاد باک: بسته به این که باک دستگاه یخ ساز چه اندازه باشد، قیمت یخساز تعیین می شود.

* ظرفیت تولید یخ در طول شبانه روز: قیمت یخساز بر اساس تعداد یخ های تولید شده در 24 ساعت تعیین شود و هر چه مقدار تولید یخ در این بازه زمانی بیش تر باشد، به طور حتم قیمت یخ ساز هم  بالاتر می رود.

* ابعاد کل دستگاه: قیمت یخ ساز می تواند با توجه به ابعاد کلی دستگاه متغیر باشد. پس بر اساس سطح دستگاه، قیمت یخساز تعیین می شود.

* قدرت موتور: موتور های مختلفی را در دستگاه یخساز استفاده می کنند که هر کدام در کیفیت های مختلف و اندازه های مختلف  طراحی و تولید می شوند. بر حسب موتور انتخاب شده برای یخساز، قیمت یخ ساز می تواند متفاوت باشد.

قیمت یخ ساز حبه ای خانگی

قیمت یخ ساز حبه ای خانگی بسته به عوامل مختلفی متفاوت است. برای مثال ظرفیت این دستگاه ها یک عامل تاثیر گذار در قیمت یخ ساز حبه ای خانگی است، به طور معمول ظرفیت این دستگاه های خانگی 10 کیلوگرم است. عامل بعدی که در قیمت یخ ساز حبه ای خانگی تاثیر دارد ویژگی های آن است به عنوان مثال بعضی از این دستگاه ها توانایی تولید یخ از آبمیوه و نوشابه را دارا می باشند، که وجود چنین ویژگی هایی باعث تغییر قیمت این دستگاه ها می شود.

خرید یخ ساز حبه ای

یخ ساز حبه ای به عنوان یکی از پرطرفدار ترین مدل های یخساز های در بازار موجود می باشد. قبل از خرید و استفاده انواع یخ ساز حبه ای، بایستی به دو نکته مهم و اساسی توجه داشته باشید. اول این که این مدل یخ ساز را برای چه کاربری و استفاده ای می خواهید ؟ و دوم اینکه چه ظرفیتی مورد نیازتان است؟! چرا که این دستگاه ها در مدل های مختلف و متنوع حبه ای ظرفیت بالا (صنعتی) ، حبه ای خانگی و البته رستورانی طراحی و تولید می شوند، که هریک از آن ها دارای ظرفیت و ویژگی های خاص خود می باشند.

خرید یخ ساز حبه ای خانگی

خرید یخ ساز حبه ای خانگی را نباید شتابزده انجام داد و باید بر اساس اطلاعات کسب شده ، به خرید یخ ساز حبه ای خانگی پرداخت. به‌همین منظور، در هنگام خرید یخ ساز حبه ای خانگی نکات کلیدی زیر را جدی بگیرید:

* قبل از خرید، حتماَ نوع کارکرد، کاربری و میزان مورد نیازتان را برای مشاوران و کارشناسان شرکت های سازنده شرح دهید. کمک کارشناسان حتما می تواند شما را به سمت خریدی اقتصادی و مطمئن سوق دهد.

* خرید یخ ساز حبه ای خانگی مورد نظرتان را از شرکت های سازنده معتبری خمچون دکایاما، انجام دهید.

* بسته به نیاز مورد نظرتان به سراغ انتخاب ظرفیت متناسب بروید. انتخاب ظرفیت های زیاد به اشتباه، به هدررفت و افزایش مصرف آب منجر می شود.

* ضدزنگ بودن بدنه داخلی و بدنه اصلی را به عنوان یک اولویت و مورد بسیار مهم در نظر بگیرید.

اشتراک گذاری این مطلب

سوالات متداول یخ ساز حبه ای

اگر کیفیت و قیمت یخ ساز حبه ای برای شما اهمیت دارد با ما تماس بگیرید تا علاوه بر مشاوره در رابطه با خرید محصولات، از قیمت یخ ساز حبه ای نیز مطلع شوید.

* کاربری های نوشیدنی ( کافی شاپ ها، آبمیوه فروشی ها و… )
* غذاخوری ها ( کاربری های آشپزخانه های تهیه غذا، رستورانی و فست فود )
* مراسمات و فضاهای تشریفات ( تالارهای پذیرایی، هتل ها و … )
* مصارف خانگی